Kontakt

Biuro Obsługi Klienta

Zamówienie telefoniczne
0801 000 761
033 8219 149
0604 617 978
w godzinach 9-17

Zamówienia: sklep@asport.pl
Biuro obsługi klienta: bok@asport.pl
Gwarancje: gwarancje@asport.pl

www.Asport.pl

Poradniki

 » Zadbana kobieta na szlaku? TNF wie, jak pomóc!

Zadbana kobieta na szlaku? TNF wie, jak pomóc!

Czy chcesz zawsze wyglądać pięknie i świeżo? Nawet na górskim szklaku czy też podczas długiej podróży autokarem? Jeśli tak, nadszedł czas, aby przed podróżą uporządkować wszystkie potrzebne, podręczne kosmetyki. The North Face prezentuje wiele rodzajów toreb kosmetycznych, które odpowiadają potrzebom aktywnych kobiet.

Wybór odpowiedniej kosmetyczki

Torba kosmetyczna TNF z pewnością przydaje się do utrzymania kosmetyków do makijażu w jednym miejscu. Może również chronić inne kosmetyki przed przypadkowym zniszczeniem, gdy trzeba będzie makijaż poprawić przed wesołym selfie na szczycie. Twój własny styl robienia makijażu to największa wskazówka co do tematu ilości miejsca, której będziesz potrzebować. Tak czy inaczej z pewnością, prosta ale niesamowicie efektywna i wygodna kosmetyczka od The North Face wystarczy, jeśli chcesz zawsze i wszędzie dbać o swój wygląd.

Hej! Jeśli jednak kosmetyki do makijaż zajmują więcej miejsca niż jedzenie i ubrania, być może będziesz musiał pomyśleć o tym, czy czasem lekko nie przesadzasz:)

Co wyróżnia kosmetyczki podręczne od TNF na tle innych?
  • Wykonanie z wysokiej jakości materiału.
  • Optymalny rozmiar i lekkość.
  • Praktyczne kieszonki i przegródki.
  • Wygodne zapięcie na suwak oraz haczyk do zawieszania
  • Lusterko montowane na pasku od haczyka
  • Boczne uchwyty

Duża, pojemna i praktyczna - Travel Canister ? taka właśnie jest śliczna kosmetyczka od TNF. Co więcej polecana jest także paniom, które wybierają się na biwak czy pod namiot. Zawartość torebki będzie w doskonałym stanie, nawet wtedy gdy zostanie ona narażona na zawilgocenie ? to dzięki temu, że do jej wykonania użyty został gęsto tkany nylon pokryty wodoodpornym laminatem, jak również wzmocnione dno i szczelny zamek błyskawiczny. To wszystko sprawi, iż bez względu na warunki na zewnątrz ? w środku zawsze będzie czysta i sucha!

Chcesz podjąć kolejne wyzwanie z promienną i piękną twarzą? Spakuj bagaż, nałóż szminkę i ruszaj w drogę!