Kontakt

Biuro Obsługi Klienta

Zamówienie telefoniczne
0801 000 761
033 8219 149
0604 617 978
w godzinach 9-17

Zamówienia: sklep@asport.pl
Biuro obsługi klienta: bok@asport.pl
Gwarancje: gwarancje@asport.pl

www.Asport.pl

Poradniki

 » The North Face - pora na jesienne promocje

The North Face - pora na jesienne promocje.


Okres październik - listopad to idealny czas dla fanów outdooru i marki TNF, gdyż zwykle o tej porze można trafić na znakomite cenowe okazje. Nie inaczej jest i w tym roku - obok interesujących nowości pokazują się ciekawe promocje. Postanowiliśmy poszukiwanie atrakcyjnych ofert ułatwić amatorom aktywnej jesieni, tak by mieli więcej czasu na outdoorowe przyjemności - dlatego poniżej przedstawiamy kilka niezwykle interesujących TNF - owych promocji, którym warto przyjrzeć się z bliska.

Rękawice do zadań specjalnych

Ochrona dłoni przed niską temperaturą jest naprawdę ważna - czy to w czasie uprawiania sportów zimowych czy też podczas turystycznych wypraw. Tak czy inaczej - rękawice od TNF to zawsze sprawdzony sposób na ciepło i komfort dla turystów i sportowców.


Wyposażone w dodatkowe funkcje, jak możliwość korzystania z smartfonów bez ich ściągania czy też nowoczesne technologie pozwalające na wysokiej jakości oddychalność i wodoodporność to kolejne zalety. Znajdziecie aktualnie modele takie jak, GUARDIAN ETIP GLOVE czy też nowość MONTANA ETIP GLOVE w naprawdę świetnych cenach.

Atrybut turysty: plecak!

Oczywiście, że TNF-owych promocjach nie mogło zabraknąć plecaka. Marka jest wszakże znana z kompleksowych rozwiązań w tym temacie. Plecaki od TNF nie tylko zawsze są modne designem i obfitują w różnorodne funkcje, ale też produkuje się je niezmiennie z materiałów, na jakie można liczyć, w każdych ? nawet najtrudniejszych warunkach.


Przykładowy z kapitalnych modeli dostępnych w promocji to BOREALIS CLASSIC marki THE NORTH FACE. Co więcej, TNF ma także promocje dla osób, które jeszcze zwlekały z zakupem szkolnego plecaka - możemy polecić chociażby plecak miejski model WISE GUY renomowanej marki THE NORTH FACE.

Krok po kroku - czyli obuwie też w promocji!

Odpowiednio dobrane obuwie turystyczne - to absolutna podstawa. Wiadomo też, że na obuwiu do outdooru nie warto oszczędzać. Cieszy zatem fakt, że wysokiej jakości obuwie od The North Face można z okazji sezonowych wyprzedaży również znaleźć w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.


A naprawdę warto poszperać - choćby dlatego, że buty TNF zawsze obfitują w innowacyjne technologie i nowoczesne rozwiązania, które jeszcze bardziej podnoszą komfort i ochronę dla stóp. Przykładowe polecane propozycje, które aktualnie znajdują się na wyprzedaży to BUTY TREKKINGOWE ZIMOWE model CHILKAT II NYLON firmy THE NORTH FACE.

Całą promocyjną ofertę TNF można zobaczyć tutaj. Polecamy!