Kontakt

Biuro Obsługi Klienta

Zamówienie telefoniczne
0801 000 761
033 8219 149
0604 617 978
w godzinach 9-17

Zamówienia: sklep@asport.pl
Biuro obsługi klienta: bok@asport.pl
Gwarancje: gwarancje@asport.pl

www.Asport.pl

Poradniki

 » The North Face - marka zaangażowana społecznie

Marka The North Face czynnie angażuje się we wspieranie inicjatyw górskich, sponsoring wypraw oraz organizowanie eventów.

Jednym z największych takich przedsięwzięć jest sponsoring tytularny Ultra-Trail Du Mont-Blanc, jednego z najtrudniejszych i najdłuższych biegów górskich. Trasa liczy 166 km, suma różnicy wysokości na podejściach to 9400 m i wiedzie wokół masywu Mont Blanc przez trzy kraje: Francję, Włochy i Szwajcarię.

Poniżej piękna, widokowa relacja z tegorocznego wyścigu:

The North Face Explore Fund to nowy pomysł marki. Jest to fundacja, do której można zgłaszać programy popularyzujące zdrowy, ekologiczny i aktywny tryb życia wsród dzieci i młodzieży. Organizacje, które zgłoszą najciekawsze pomysły mogą liczyć na dotację do 2500 euro na realizację programu.

Ponadto marka jest sponsorem i pomysłodawcą cyklu spotkań The North Face Speaker Series. Są to spotkania z podróżnikami i himalaistami, którzy opowiadają o swoich ekspedycjach i osiągnięciach. W listopadzie ruszają w największych miastach Europy takie spotkania. Można będzie na nich posłuchać relacji Simone'a Moro, Denisa Urubko i Cory'ego Richards'a, którzy opowiedzą o swojej wyprawie na Gasherbrum II i o zimowym zdobyciu tego szczytu.