Kontakt

Biuro Obsługi Klienta

Zamówienie telefoniczne
0801 000 761
033 8219 149
0604 617 978
w godzinach 9-17

Zamówienia: sklep@asport.pl
Biuro obsługi klienta: bok@asport.pl
Gwarancje: gwarancje@asport.pl

www.Asport.pl

Mega wyprzedaże do -50%

Spodnie outdoorowe The North Face

Marka The North Face specjalizuje się w produkcji odzieży turystycznej. Oferowane przez tego producenta spodnie outdoorowe to doskonała propozycja dla osób uprawiających trekking lub wspinaczkę. Bogactwo fasonów oraz szeroka funkcjonalność z pewnością są zdecydowanym atutem tych produktów.

The North Face oferuje spodnie outdoorowe zarówno w wersji damskiej, jak i męskiej. Każdy z wodoodpornych modeli wyposażony jest w powłokę Durable Water Repellent Finish (DWR). Technologia ta nie tylko chroni nas przed deszczem, ale zapewnia również długą żywotność materiału. Mocny i odporny na zniszczenia materiał to podstawa każdych spodni użytkowanych w górach. Spodnie takie najszybciej przecierają się bowiem w okolicy kolan. Z tego względu w tym właśnie rejonie zastosowano dodatkowe wzmocnienia w postaci podwójnej warstwy materiału.

Spodnie outdoorowe męskie The North Face Abyśmy mogli mieć przy sobie zawsze niezbędne nam drobiazgi, spodnie outdoorowe marki The North Face posiadają kilka praktycznych kieszonek zapinanych na zamek. Zazwyczaj dwie z nich umieszczone są w okolicy pasa, a jedna na udzie. Czasami pojawiają się również kieszonki tylne. Do niektórych spodni dołączony jest pasek. Pozostałe natomiast posiadają w pasie elastyczną wstawkę. Spodnie outdoorowe marki The North Face mają różne kształty nogawek. Mogą być one wąskie lub szerokie. Oprócz tego, nogawki posiadają także różną długość. Każdy użytkownik dopasuje więc je idealnie do własnych potrzeb.

Wszystkie spodnie zostały zaprojektowanie tak, aby nie krępować ruchów i umożliwić użytkownikowi maksymalny komfort użytkowania. Dużą zaletą spodni outdoorowych są również ich właściwości oddychające. Dzięki specjalnej strukturze materiału, pot powstały podczas wysiłku nie osiada się na skórze, lecz zostaje odprowadzony na zewnątrz.

W kolekcji spodni outdoorowych znalazły się modele zarówno z długimi nogawkami, jak i te sięgające jedynie do kolan. Spodnie o takiej długości przeznaczone są dla kobiet, które szukają elastycznych spodni, zapewniających im komfort wędrówki także w upalne dni. Spodnie te dopasowują się do naturalnych ruchów ciała. Z tego względu bardzo często sięgają po nie osoby uprawiające wspinaczkę.

Spodnie softshellowe The North Face Kolejna grupą są spodnie softshellowe. Zostały one zaprojektowane tak, aby jak najskuteczniej chronić organizm przed skutkami zimnego wiatru. Spodnie te pozwalają zachować stałą temperaturę ciała, nawet jeśli spada temperatura otoczenia. Posiadają one technologię Quick Dry, która zmniejsza wchłanianie wody oraz umożliwia szybkie wysychanie materiału.

W kategorii spodni outdoorowych znajdują się również spodnie trekkingowe przeznaczone na rekreacyjne wędrówki w słoneczną pogodę. Choć nie mają one właściwości wodoodpornych, materiał, z którego je wykonano, wysycha bardzo szybko.

Ostatnia grupa to spodnie posiadające odpinane nogawki. Temperatura w górach bardzo szybko się zmienia, dlatego często nie wiemy, jaki ubiór będzie odpowiedni na dany dzień. Modele posiadające odpinane nogawki są znakomitym rozwiązaniem tego problemu. Kiedy na szlaku towarzyszy nam chłodne powietrze, idziemy w długich spodniach. Jeśli natomiast pojawi się słońce, a temperatura wzrośnie, nasze spodnie bardzo łatwo przekształcimy w krótkie spodenki. Wystarczy jedynie odpiąć nogawki, a będziemy czuć się o wiele bardziej komfortowo.

Wszystkie modele spodni występują w kilku wersjach kolorystycznych.