Kontakt

Biuro Obsługi Klienta

Zamówienie telefoniczne
0801 000 761
033 8219 149
0604 617 978
w godzinach 9-17

Zamówienia: sklep@asport.pl
Biuro obsługi klienta: bok@asport.pl
Gwarancje: gwarancje@asport.pl

www.Asport.pl

Poradniki

 » Poznaj plecaki The North Face jeszcze lepiej!

Poznaj plecaki The North Face jeszcze lepiej!


...czyli zalety w pigułce

O wyższości plecaków markowych nad wszystkimi innymi chyba nie trzeba nikogo przekonywać, a już szczególnie jeśli mowa o tych, które mają nam towarzyszyć podczas wypraw w góry. Jednak dla wszystkich tych, którzy mają jeszcze jakiekolwiek wątpliwości związane z ostatecznym wyborem ulubionego plecaka przygotowaliśmy krótkie zestawienie cech, które na pewno pomogą w podjęciu decyzji. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się dlaczego plecak marki The North Face będzie Twoim najlepszym kompanem podczas wielkich podróży i zwykłych dni.

The North Face w Plecaki, torby

Tylko dla podróżników?

Absolutnie! Choć faktycznie plecaki North Face to jeden z ulubionych wyborów wśród wytrawnych podróżników to każdy może korzystać z ich walorów na swój sposób. Szczególnie, jeśli mowa o kolekcji plecaków zaprojektowanym w modnym, miejskim stylu – te idealnie wpiszą się w codzienność wszystkich, którym zależy na komforcie, funkcjonalności, ale i byciu modnym. Jednak zarówno te w miejskim stylu, jak i te wyprodukowane z myślą o wyprawach wysokogórskich oferują szereg cech, które wyróżniają je na tle konkurencji:

  • wykonanie z materiałów najwyższej jakości,
  • wykorzystanie nowoczesnych technologii,
  • niezwykła wytrzymałość – inwestycja na długie lata,
  • uniwersalność,
  • system nośny dopasowany do anatomii kręgosłupa,
  • bardzo dobrze zaplanowane wnętrze,
  • wielość wzorów, modna kolorystyka.


Powyższe cechy sprawiają, że plecaki North Face mogą stać się fantastyczną alternatywą dla klasycznych toreb bądź zwykłych plecaków. Można w nich zmieścić wszystko, co potrzebne – bez względu na to czy jesteś studentem, sportowcem czy biznesmenem – pomogą Ci mieć zawsze „na plecach” zestaw niezbędnych Ci przedmiotów.

Linia plecaków szkolnych The North Face to najłatwiejszy sposób na transportowanie laptopa i książek. Damskie kolekcje są dostosowane do anatomicznej budowy płci żeńskiej i oczywiście są oferowane w kolorystyce, która odpowiada na preferencje kobiet w odniesieniu do stylu. Plecaki turystyczne są najczęściej wyposażone w technologię OPTI-FIT, dającą idealne dopasowanie.

Plecak to rzecz, która przydaje się bez względu na pogodę, okoliczności czy styl życia – warto więc wybrać taki, który sprawdzi się w każdej sytuacji. Zaufaj marce The North Face – z jej produktami zyskujesz tą pewność.