Kontakt

Biuro Obsługi Klienta

Zamówienie telefoniczne
0801 000 761
033 8219 149
0604 617 978
w godzinach 9-17

Zamówienia: sklep@asport.pl
Biuro obsługi klienta: bok@asport.pl
Gwarancje: gwarancje@asport.pl

www.Asport.pl

Mega wyprzedaże do -50%

Plecaki turystyczne The North Face

Plecaki turystyczne to produkt niezbędny podczas każdej wędrówki. Posiadają one różne pojemności, dlatego też z łatwością dobierzemy je do rodzaju naszej wyprawy. Marka The North Face dołożyła wszelkich starań, aby oferowanie przez nią produkty charakteryzowały się praktycznością oraz wysoką jakością wykonania.

W ofercie firmy The North Face znajdują się plecaki o różnych pojemnościach. Mniejsze modele są przeznaczone na jednodniowe wypady w góry. Większe plecaki doskonale sprawdzą się natomiast podczas dłuższych wyjazdów lub kilkutygodniowych wędrówek. Wszystkie te produkty wykonuje się z mocnych i odpornych na rozdarcia materiałów. Ponadto, posiadają one warstwę wodoodporną w postaci powłoki Rip Stop, która blokuje kropelki deszczu i nie przepuszcza ich do wnętrza plecaka. Aby jeszcze solidniej zabezpieczyć plecak przed deszczem, w niektórych modelach zastosowano specjalny pokrowiec ochronny, chowany w dolnej części plecaka.

Plecaki turystyczne marki The North Face Plecaki turystyczne marki The North Face posiadają szereg praktycznych technologi. Jedną z nich jest E-Vap. Jej gąbczasta budowa zapewnia odpowiedni przepływ powietrza i odprowadzenie wilgoci. Miękka struktura jest ponadto bardzo delikatna dla naszej skóry i nie powoduje podrażnień.
Tył każdego plecaka wykonano według systemu Exolite. Jest to trójwymiarowa wyściółka połączona ze wstawkami z pianki EVA. Jej zadaniem jest zapewnienie właściwej wentylacji oraz odpowiedniego komfortu noszenia plecaka.

Każdy plecak marki The North Face posiada szeroki i wygodny pas biodrowy, który pozwala na prawidłowy rozkład ciężaru niesionego przez nas ekwipunku. Pas ten wyłożony jest miękką siateczką, która nie podrażnia naszej skóry i zapewnia właściwą wentylację. Ponadto, w większości plecaków pas biodrowy wyposażony jest w praktyczną kieszonkę, w której możemy schować dokumenty lub telefon.

Szelki plecaka The North Face Szelki plecaka zostały wyprofilowane tak, aby jak najlepiej dopasować się do kształtu sylwetki noszącego. W tym celu firma The North Face wprowadziła podział plecaków na damskie i męskie. Plecaki damskie posiadają dodatkowo pas piersiowy zapinany poniżej klatki piersiowej. Podobnie jak pas biodrowy, szelki posiadają system wentylacyjny w postaci siateczki Arimesh. Na dole plecaka umieszczono pętle umożliwiająca zamontowanie dodatkowego ekwipunku, np. karimaty, a z boku znajdziemy elementy służące przymocowaniu kijków.

Każdy plecak marki The North Face posiada również elementy odblaskowe oraz gwizdek ratunkowy. Oprócz tego, w większości modeli istnieje możliwość zamontowania systemu hydracyjnego.

Oprócz komory głównej, każdy plecak posiada również kilka mniejszych kieszonek. Najczęściej są to kieszonki z siateczki umieszczone po obu stronach plecaka oraz kieszonka znajdująca się w jego przedniej części.

Choć głównym przeznaczeniem tych plecaków jest turystyka górska, idealnie sprawdzą się one również jako produkt przeznaczony na użytek szkolny lub miejski.