Kontakt

Biuro Obsługi Klienta

Zamówienie telefoniczne
0801 000 761
033 8219 149
0604 617 978
w godzinach 9-17

Zamówienia: sklep@asport.pl
Biuro obsługi klienta: bok@asport.pl
Gwarancje: gwarancje@asport.pl

www.Asport.pl

Mega wyprzedaże do -50%

Koszulki The North Face

Lato to okres kiedy częściej przebywamy na świeżym powietrzu. Poświęcamy również więcej czasu na różnorakie aktywności fizyczne. Niezależnie od tego jaki sport wybierzemy, potrzebujemy do tego odpowiedniego stroju. Podstawę stanowią oczywiście koszulki sportowe. Marka The North Face przygotowała bogatą ofertę koszulek wykonanych z różnych materiałów, które z pewnością sprawdzą się w każdych warunkach.

Wśród koszulek marki The North Face dominują modele posiadające właściwości termoaktywne. To znakomity wybór dla osób preferujących turystykę górską, biegających, a także jeżdżących na rolkach lub na rowerze. Koszulki te znakomicie odprowadzają wilgoć powstałą podczas wysiłku, sprawiając, że nasza skóra pozostaje sucha i świeża przez cały czas. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu technologii FlashDry, która odprowadza nadmiar potu ze skóry. Dodatkowo, większość modeli koszulek posiada również specjalne wstawki z siateczki umożliwiające znakomitą wentylację.
Wszystkie koszulki termoaktywne cechują się bardzo szybkim czasem schnięcia. Znacznie ułatwia to zatem ich konserwację. Koszulki te występują zarówno w wersji damskiej, jak i męskiej. Do wyboru mamy modele posiadające krótkie rękawki lub bezrękawniki.

Wszystkie panie z chęcią sięgną po koszulkę typu bokserka. Doskonale podkreśla ona kobiecą figurę i eksponuje jej zalety.
Koszulki bokserki The North Face Bokserka znajdzie swoje zastosowanie również podczas ćwiczeń na siłowni lub aerobiku. Rozciągliwość materiału zapewnia komfort i swobodę ruchów. Zastosowanie wytrzymałego materiału powoduje natomiast, że koszulka jest bardzo odporna na wszelkiego rodzaju przetarcia. Aby jeszcze bardziej zwiększyć komfort ćwiczeń, w okolicy biustu zamontowano specjalne podszycia. The North Face wprowadził do swoich koszulek bardzo przydatną innowacje. Dzięki niej w ramiączkach znalazła się niewielka kieszonka np. na klucze. Można w niej jednak przechowywać wszystkie drobiazgi, które chcemy mieć cały czas przy sobie.

Osobną grupę koszulek dla pań stanowią modele przeznaczone typowo do biegania. Posiadają one płaskie szwy nie podrażniające skóry oraz specjalne otwory wentylacyjne umieszczone pod pachami oraz na plecach. Ponadto, koszulki wyposażono w specjalne elementy odblaskowe, które zwiększają widoczność biegacza.

Klasyczne koszulki z krótkim rękawem The North Face Dla mężczyzn marka The North Face stworzyła klasyczne koszulki z krótkim rękawem. Ich zastosowanie jest bardzo uniwersalne. Można w nich biegać, chodzić po górach lub wykorzystywać podczas gry w piłkę nożną. Oddychające włókna zapewniają doskonałą ochronę skóry, dbając jednocześnie o jej odpowiedni komfort termiczny. Wszystkie koszulki marki The North Face posiadają płaskie szwy. Dzięki nim unikamy kłopotliwych podrażnień skóry nawet podczas intensywnego wysiłku fizycznego.

Każda z koszulek posiada również odblaskowe logo, poprawiające widoczność jej użytkownika po zapadnięciu zmroku.
W kategorii koszulek dla panów znalazły się również bezrękawniki. Docelowo można je wykorzystać podczas każdej aktywności fizycznej. Najczęściej jednak po takie koszulki sięgają rowerzyści. Produkty te posiadają doskonały system wentylacyjny, zapewniający uczucie świeżości nawet podczas intensywnego wysiłku fizycznego. Składa się on głównie z siateczkowych wstawek w okolicy pleców oraz zamka o długości 3/4, którego rozpięcie zapewni nam dodatkowy dopływ powietrza do naszej skóry. Wyraziste kolory poprawiają natomiast naszą widoczność na drodze. Wszystkie bezrękawniki posiadają delikatne obszycia w okolicy ramion i szyi, zabezpieczające przed podrażnieniem skóry w tych miejscach. Lekki materiał i szybkoschnące włókna, sprawiają, że każda osoba prowadząca aktywny tryb życia będzie z takiej koszulki zadowolona!