Kontakt

Biuro Obsługi Klienta

Zamówienie telefoniczne
0801 000 761
033 8219 149
0604 617 978
w godzinach 9-17

Zamówienia: sklep@asport.pl
Biuro obsługi klienta: bok@asport.pl
Gwarancje: gwarancje@asport.pl

www.Asport.pl

Poradniki

 » Jak dobrać odpowiedni biustonosz sportowy?

Jak dobrać odpowiedni biustonosz sportowy?.


Kobiety, które angażują się w dowolny sport powinny nosić biustonosz sportowy. W rzeczywistości, nawet jeśli będzie to aktywność fizyczna taka jak grabienie liści czy mycie samochodu każda kobieta będzie prawdopodobnie czuć się bardziej komfortowo, jeśli założy na siebie tego typu biustonosz fitness. Na rynku mamy naprawdę wiele takich opcji do wyboru, dlatego czasem można mieć trudność z dobraniem odpowiedniego stylu stanika fitness, który zapewnia poziom komfortu i wsparcia jakich dana kobieta potrzebuje. Poniższe wskazówki mogą pomóc Ci dowiedzieć się jak wybrać biustonosz, który jest idealny do wielkości miseczki i aktywnego stylu życia.


Przegląd biustonoszy sportowych

Noszenie takiego biustonosza jest ważne bez względu na to, jaki ma się rozmiar miseczki. Biustonosze sportowe odpowiednio dobrane zapobiegają nieprzyjemnemu, a czasami nawet bolesnemu ruchowi piersi, gdy kobiety angażują się w działalność fitness czy też innego rodzaju aktywność fizyczną. Zignorowanie prawidłowo wspierającego stanika sportowego podczas ćwiczeń może prowadzić do trwałego uszkodzenia piersi, bez względy na to czy odczuwa się ból, czy też nie, a nawet jeśli Twoje piersi są bardzo małe. Najlepsze biustonosze sportowe są zaprojektowane tak, aby trzymać piersi w miejscu ? zatem jeśli poczytasz poniższy poradnik nie będziesz musiała się martwić o to, że twoje piersi zaczną skakać w różnych kierunkach, powodując ból który może prowadzić do uszkodzenia piersi.


Biustonosz TNF

Sportowe biustonosze miseczka A-B


Jeśli Twoja miseczka rozmiar A lub B warto rozważyć biustonosz sportowy typu halter. Ten styl wygląda nie tylko seksownie, ale też jest to zaskakująco dobrze podtrzymujący biustonosz dla pań które mają piersi w mniejszych rozmiarach. Takie sportowe biustonosze zostały zaprojektowane z myślą o komfortowym uprawianiu sportów. Ponieważ są rozciągliwe i dostępne w wielu kolorach, z dnia na dzień takie biustonosze sportowe wydają się być bardzo popularne.


Sportowe biustonosze miseczka B-C

Biustonosz kompresyjny to kolejny popularny wybór dla kobiet, dedykowany szczególnie dla tych, które noszą miseczkę B lub C. Te biustonosze będą się wzorowo sprawdzać w kilku ważnych kwestiach.

  • Po pierwsze: zapewniają one kontur bez spłaszczania piersi.
  • Po drugie: zapewniają piersiom optymalnym poziom wsparcia potrzebnego do wykonywania jakiejkolwiek działalności sportowej.

Te biustonosze są wspaniałe, ponieważ są one zgodne z kształtem piersi zapewniając im równocześnie jak najlepsze wsparcie. Wiele kobiet mających miseczki typu B lub C zwraca także uwagę na to, że biustonosze te są zaprojektowane z lekkiego materiału, który zapewnia skórze oddychalność.


Sportowe biustonosze miseczka D i większa

Jeśli jesteś kobietą hojnie obdarzoną biustem powinnaś spojrzeć na biustonosz typu crossed back. Te biustonosze są kapitalne, ponieważ pojawiają działają one jak zwykły biustonosz z przodu, ale ich skrzyżowane ramiączka na plecach zapewniają dodatkową pomoc, której duże piersi potrzebują. Sportowe biustonosze tego rodzaju są zatem idealne dla kobiet o dużych rozmiarach biustu. Stanowią one odpowiedni poziom wsparcia, ale ich materiał jest lekki i przyjemny w użytkowaniu. Rozważ te biustonosze ? pokochasz ich design - ale co ważniejsze, będziesz chronić swoje piersi podczas ćwiczeń i zapewnisz im wsparcie, którego potrzebują, być mogła wyglądać i czuć się dobrze jak najdłużej. Bardzo fajną propozycją są biustonosze sportowe TNF jak np. model Biustonosz sportowy, krótki top STOW-N-GO The North Face.