Kontakt

Biuro Obsługi Klienta

Zamówienie telefoniczne
0801 000 761
033 8219 149
0604 617 978
w godzinach 9-17

Zamówienia: sklep@asport.pl
Biuro obsługi klienta: bok@asport.pl
Gwarancje: gwarancje@asport.pl

www.Asport.pl

Mega wyprzedaże do -50%

Czapki The North Face

Czapki marki The North Face przeznaczone są dla wszystkich osób prowadzących aktywny tryb życia. Ochrona głowy jest szczególnie ważna zarówno latem, jak i zimą. W okresie letnim czapka zabezpiecza nas przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego. W zimie natomiast głównym zadaniem każdej czapki jest zapewnienie nam odpowiedniego komfortu termicznego.

Kolekcja letnich czapek marki The North Face składa się głównie z klasycznych modeli z daszkiem. Sam daszek został odpowiednio wyprofilowany. Dzięki temu blokuje on dostęp promieni słonecznych do naszej twarzy z każdej możliwej strony. Wszystkie te czapki wykonane są z bawełny. Posiadają również system regulacji umożliwiający ich dokładne dopasowanie do kształtu głowy użytkownika.

Czapki z daszkiem The North Face Niektóre czapki z daszkiem zostały dodatkowo wyposażone w filtr UV. Odbija on promieniowanie słoneczne i zapobiega jego przenikaniu do naszego organizmu. Modele posiadające taką właściwość wykonane są z nylonu. Ich zaletą jest również bardzo krótki czas wysychania.

Czapki z daszkiem dodatkowo ozdobione są logiem marki The North Face. Wszystkie produkty możemy zakupić w kilku wersjach kolorystycznych. Uniwersalny krój będzie pasował zarówno kobietom, jak i mężczyznom.

Miłośnikom biegania z pewnością spodoba się nakrycie głowy w postaci daszka przeciwsłonecznego. Jego głównym zadaniem jest ochrona naszych oczu przed słońcem i zapewnienie nam odpowiedniej jakości widzenia. Daszki te wykonane są z lekkich i przewiewnych materiałów, charakteryzujących się doskonałym odprowadzaniem wilgoci. Solidna i sztywna konstrukcja chroni daszek przed zniszczeniem, a regulacja i mocowanie za pomocą rzepa ułatwia jego dopasowanie.

Osoby chodzące po górach koniecznie powinny zainteresować się czapkami z dodatkową osłoną na kark. Oprócz ochrony naszych oczu i skóry twarzy, zapobiegają one poparzeniom słonecznym w okolicy szyi. Czapki te wykonane są z lekkich i przewiewnych materiałów, a otwory wentylacyjne zapewniają dodatkowy przepływ powietrza. Jeżeli nie ma potrzeby jej użytkowania, osłonę można zwinąć i schować do tylnej kieszonki. Zamontowany w czapce filtr UV blokuje natomiast oddziaływanie promieniowania słonecznego na naszą skórę.

Zimowe czapki The North Face Zimowe czapki The North Face są natomiast odpowiednie zarówno do uprawiania sportu, jak i do codziennego użytku. Każda czapka posiada miękką podszewkę z polaru w okolicy czoła i uszu, zapewniającą odpowiedni komfort termiczny w każdych warunkach. Konstrukcja czapek jest bardzo elastyczna i przyjazna dla skóry.

Czapki tego typu idealnie przylegają do głowy i posiadają odpowiednią wentylację. Z tego względu mogą być także używane jako warstwa izolacyjna noszona wraz z kaskiem narciarskim. Uniwersalny fason sprawia, że pasują one do każdego kształtu głowy.

Alternatywą dla czapek, proponowaną przez firmę The North Face, są opaski polarowe. Ich głównym zadaniem jest ochrona uszu, gdyż to właśnie ta część ciała jest najbardziej narażona na odmrożenia. Opaski posiadają znakomite właściwości termoizolacyjne, dopasowują się do kształtu głowy i nie zsuwają nawet podczas intensywnego ruchu. Lekką i bardzo praktyczną opaskę polarową możemy zabrać ze sobą na każdą wyprawę. Jej szybkoschnące właściwości znacznie ułatwiają jej użytkowanie, a przyjazny dla skóry materiał zapewnia komfort noszenia.

Wszystkie zimowe nakrycia głowy zapewniają odpowiednie poczucie ciepła, dlatego są znakomitym uzupełnieniem naszego stroju w chłodniejsze dni roku. Każdy z tych produktów dostępny jest również w kilku wersjach kolorystycznych, dlatego z pewnością wybierzemy coś dla siebie.