Kontakt

Biuro Obsługi Klienta

Zamówienie telefoniczne
0801 000 761
033 8219 149
0604 617 978
w godzinach 9-17

Zamówienia: sklep@asport.pl
Biuro obsługi klienta: bok@asport.pl
Gwarancje: gwarancje@asport.pl

www.Asport.pl

Poradniki

 » Co jeszcze warto wiedzieć o kurtkach The North Face?

Co jeszcze warto wiedzieć o kurtkach The North Face?


Wydaje się, że nie ma takiego miejsca na świecie, w którym dziś nie można byłoby spotkać kurtki z logo The North Face. Od czasów firmy założonej przez dwóch entuzjastów funkcjonalnych rozwiązań aż do dziś marka The North Face urosła do rozmiarów ogromnej korporacji, która z dumą dostarcza wysokiej jakości ubrań, obuwia i akcesoriów. Niezależnie od ich popularności, marka The North Face jest również ugruntowanym sprzedawcą wysokiej jakości produktów w konkurencyjnych cenach na ogromnym, światowym rynku.

Nieprzemakalne kurtki różnych firm są produkowane już od dziesięcioleci, ale jest coś takiego w kurtkach TNF, co odróżnia je od konkurencji na zatłoczonym rynku odzieżowym. Kurtka The North Face łączy styl z funkcjonalnością. Kurtki The North Face wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu będą Cię chronić nawet w naprawdę trudnych warunkach. North Face jest również pionierem w eleganckiej, sportowej odzieży. North Face przyznaje, że dba również o ten aspekt, ponieważ są świadomi, że dzisiaj konsumenci chcą przede wszystkim stawiać na modne, funkcjonalne ubranie dostosowane idealnie do ich aktywnego stylu życia. Kurtka TNF zatem bezwzględnie odpowiada na praktyczne, jak i estetyczne potrzeby nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

Czapka i kurtka The North Face Kurtki TNF doskonale łączą w sobie różne istotne dla użytkowników funkcje. Warstwa izolacyjna z połączeniem wodoodpornej powłoki, z jakich często korzysta producent to idealny sposób na ciepłe i wygodne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Kurtki The North Face możesz ze sobą zabrać zarówno na wędrówki, jak i na jazdę na nartach. Nie straszny im deszcz i śnieg. Poza tym styl tych kurtek miły dla oka. Jednak to właśnie ich funkcjonalność jest to wiążąca zasada, która inspiruje dotychczasowych właścicieli tych kurtek do tego, by rekomendować je innym.

Oczywiście należy pamiętać o tym, że kurtki TNF nie są tanie, ale biorąc pod uwagę jakość budowy i użytych w nich materiałów można stwierdzić, że taką cenę - naprawdę warto zainwestować. Mimo wszystko The North Face rozumie, że nie każdy jest gotów pozwolić sobie na ich kurtkę w regularnej cenie, dlatego często można znaleźć promocje i rabaty na produkty TNF (również u nas). Jest to lepsze rozwiązanie aniżeli cierpliwe czekanie na wyprzedaże na koniec sezonu.