Kontakt

Biuro Obsługi Klienta

Zamówienie telefoniczne
0801 000 761
033 8219 149
0604 617 978
w godzinach 9-17

Zamówienia: sklep@asport.pl
Biuro obsługi klienta: bok@asport.pl
Gwarancje: gwarancje@asport.pl

www.Asport.pl

Mega wyprzedaże do -50%

Akcesoria The North Face

Podczas uprawiania sportu bardzo często brakuje nam miejsca do przechowania najpotrzebniejszych drobiazgów. Biegając czy jeżdżąc na rolkach warto mieć pod ręką bidon z wodą, telefon czy dokumenty. Wszystkich tych rzeczy nie zmieścimy w kieszeniach naszego ubrania. Z tego względu akcesoria takie jak saszetki biodrowe okazują się koniecznością.

Saszetki The North Face Marka The North Face wprowadziła do swojej oferty różne rodzaje saszetek. Dla biegaczy i miłośników rolek odpowiednie będą saszetki ze specjalnym miejscem na bidon. Przykładem takiego produktu jest saszetka Enduro Belt. Z łatwością zmieści ona półlitrowy bidon oraz takie drobiazgi jak klucze, portfel czy telefon. Posiada kieszonkę zapinaną na zamek, w której wszystkie nasze cenne rzeczy będą bezpieczne.

Saszetkę zapina się wokół bioder. Taki system mocowania nie tylko nie krepuje ruchów użytkownika, ale także doskonale przylega do ciała. Całość produktu wykonano z wytrzymałego materiału, który posiada równocześnie znakomite właściwości oddychające. Odblaskowe elementy zwiększają natomiast widoczność osoby trenującej po zapadnięciu zmroku.

Saszetki The North Face o rożnych pojemnościach Pozostałe saszetki marki The North Face posiadają różne pojemności. Jeżeli zależy nam na bezpieczeństwie rzeczy posiadających nieco większe wymiary, powinniśmy zdecydować się na saszetkę Lumbar. Bez problemu zmieści ona ekwipunek o pojemności czterech litrów. Mocne i solidne wykończenie sprawia, że bez obaw możemy w niej przechowywać nawet najbardziej delikatne przedmioty. Kilka mniejszych kieszonek ułatwia segregację rzeczy. Dodatkowo model ten posiada niewielkie kieszonki z siateczki zamontowane w pasie biodrowym.

Dużą zaletą tej saszetki jest również jej wodoodporność. Saszetka może więc być używana w każdych warunkach atmosferycznych, nawet podczas intensywnych opadów.

Saszetki firmy The North Face możemy nosić na różne sposoby. Zakłada się je zazwyczaj na biodra lub nosi na ramieniu. Saszetką, która posiada wiele możliwości zakładania jest model Trouper. To lekki i wygodny produkt, który jest bardzo praktyczny w użytkowaniu. Saszetkę tą możemy nosić na co dzień jako torbę na ramię lub zabrać ze sobą w podróż. Saszetka ta posiada dwie główne komory. Ponadto, w jej wnętrzu umieszczono dwie mniejsze kieszonki oraz przegródki, a także dwie zewnętrzne kieszenie, które zmieszczą butelki z wodą. Model Trouper posiada również kilka dodatkowych elementów, np. karabinek na klucze. Zastosowanie zamków YKK oraz mocnego materiału czyni saszetkę bardzo solidną i odporną na zniszczenia. Saszetka ma pojemność około pięciu litrów. W zależności od potrzeby można ją nosić także w rękach, gdyż na jej wierzchu zamontowano uchwyt do przenoszenia w dłoni.

W ofercie marki The North Face znajdziemy również portfele sportowe. Są one lekkie i kompaktowe. Wykonano je z mocnego i odpornego na uszkodzenia materiału, a mocne zapięcia skutecznie ochraniają ich zawartość przed wypadnięciem. Każdy portfel posiada w swoim wnętrzu liczne kieszonki. Umożliwia to utrzymanie porządku i szybki dostęp zarówno do dokumentów, kart, jak i banknotów czy drobnych monet.